Konkurs dla Kół Gospodyń Wiejskich o Nagrodę Małżonki Prezydenta RP

Trwa nabór do IV edycji Konkursu dla Kół Gospodyń Wiejskich o Nagrodę Małżonki Prezydenta RP.

Organizatorem Konkursu jest Kancelaria Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej. Temat przewodni tegorocznej edycji to „Polskie tradycje wielkanocne”.

Zgłoszenia do Konkursu przyjmowane będą do 31 marca 2024 r. Koła Gospodyń Wiejskich zgłaszają się samodzielnie poprzez przesłanie pocztą elektroniczną na adres: konkurs.KGW@prezydent.pl

Konkurs polega na zaprezentowaniu aktywności Kół poprzez przygotowanie materiałów w formie opisowej (karta zgłoszeniowa) oraz w postaci krótkiego (max. 120 sekund) materiału audiowizualnego.

Celem Konkursu jest docenienie i wyróżnienie najlepszych Kół Gospodyń Wiejskich oraz promocja dziedzictwa kulturowego każdego regionu Polski.

Zachęcamy wszystkie KGW z terenu powiatu krakowskiego do wzięcia udziału w Konkursie.

Więcej informacji na stronie Kancelarii Prezydenta RP.

Regulamin Konkursu
Plik:Regulamin_IV_edycji_Konkursu_dla_Kol_Gospodyn_Wiejskich_o_Nagrode_Malzonki_Prezydenta_RP_www.pdf
Rozmiar:489,26 KB
Karta zgłoszeniowa PDF